Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Krajowy program "Czyste Powietrze" - nabór wniosków

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

„Kabarety przed północą”

„Kabarety przed północą”

07.02.14r. Zapraszamy


Podaj dalej:

Po raz drugi w Kobylnicy impreza kabaretowa „Kabarety przed Północą”. 7 lutego 2013 r o godzinie 19:00 spotkamy się w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.
Kolejną dawkę śmiechu dostarczy nam główna gwiazda Waldemar Sierański z kabaretu „Koń Polski” wraz z Studio Batuta Voices.

Waldemar Sierański wykreował postać Mariana, męża Heli. Publiczność zapamiętała go również jako szeregowego Maślankę, boksera Janka Skorupkę i Majkela tańczącego niczym amerykański pierwowzór. Grał jedną z głównych ról (Roman Molenda) w serialu telewizyjnym „Badziewiakowie” obok kolegów z kabaretu.
Nam pokaże swój solowy repertuar. Skecze będą przeplatane piosenkami z towarzyszeniem zespołu Studio Batuta Voices.

Poza wyżej wymienionymi wystąpi wchodząca gwiazda stand-up’u polskiego Szymon Łątkowski . To młody artysta bez wątpienia z dużym potencjałem, którego niebawem będziemy często oglądać w TV.
Oprócz Szymona czeka nas również „ kabaretowa niespodzianka wieczoru” - serdecznie zapraszamy bo warto.

Gospodarzem imprezy jest Bartosz Brzeskot były lider legendarnego kabaretu: „Grupa Rafała Kmity”. Swą nienachalną konferansjerką łączy nowe i młode podmioty z uznanymi gwiazdami satyrycznymi. Dla publiczności jest przygotowany konkurs „Poetry Slam”.

Bilety w cenie 15zł./1os. do nabycia w kasie GCKiP w Kobylnicy, ul. Wodna 20/4 sekretariat Ip.

Zapraszamy!