Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

„Kabarety przed północą”

„Kabarety przed północą”

07.02.14r. Zapraszamy


Podaj dalej:

Po raz drugi w Kobylnicy impreza kabaretowa „Kabarety przed Północą”. 7 lutego 2013 r o godzinie 19:00 spotkamy się w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.
Kolejną dawkę śmiechu dostarczy nam główna gwiazda Waldemar Sierański z kabaretu „Koń Polski” wraz z Studio Batuta Voices.

Waldemar Sierański wykreował postać Mariana, męża Heli. Publiczność zapamiętała go również jako szeregowego Maślankę, boksera Janka Skorupkę i Majkela tańczącego niczym amerykański pierwowzór. Grał jedną z głównych ról (Roman Molenda) w serialu telewizyjnym „Badziewiakowie” obok kolegów z kabaretu.
Nam pokaże swój solowy repertuar. Skecze będą przeplatane piosenkami z towarzyszeniem zespołu Studio Batuta Voices.

Poza wyżej wymienionymi wystąpi wchodząca gwiazda stand-up’u polskiego Szymon Łątkowski . To młody artysta bez wątpienia z dużym potencjałem, którego niebawem będziemy często oglądać w TV.
Oprócz Szymona czeka nas również „ kabaretowa niespodzianka wieczoru” - serdecznie zapraszamy bo warto.

Gospodarzem imprezy jest Bartosz Brzeskot były lider legendarnego kabaretu: „Grupa Rafała Kmity”. Swą nienachalną konferansjerką łączy nowe i młode podmioty z uznanymi gwiazdami satyrycznymi. Dla publiczności jest przygotowany konkurs „Poetry Slam”.

Bilety w cenie 15zł./1os. do nabycia w kasie GCKiP w Kobylnicy, ul. Wodna 20/4 sekretariat Ip.

Zapraszamy!