Drugie życie skarbów i sąsiedzka moc: XVII Kobylnicka Garażówka za nami!
Pogoda dopisała, więc teren przy Szkole Podstawowej w Kobylnicy w niedzielę, 10 maja, tętnił życiem. XVII edycja Kobylnickiej Garażówki udowodniła, że mieszkańcy naszej gminy mają nie tylko nosa do okazji, ale i wielkie serca dla planety. To nie była zwykła wyprzedaż – to był prawdziwy festiwal świadomego życia.
Sukces Garażówki nie byłby możliwy bez Partnerów, którzy rokrocznie nas wspomagają w jej organizacji. Dziękujemy Wam za to, że dzieliliście się wiedzą i pomogliście nam przypomnieć o tym, co ważne!
PGK Słupsk sp. z o o i Olejomatom - za lekcję segregacji i dbania o środowisko
Wodociągom Słupsk Spółka z o.o. - za przypomnienie o wartości każdej kropli wody
Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku oraz POW NFZ w Gdańsku - za profesjonalne konsultacje prozdrowotne
Stowarzyszeniu Zespół Aktywnych Seniorów w Kobylnicy - za warsztaty krawieckie i całą masę pięknego rękodzieła z Waszych rąk i ciepło, które zawsze roztaczacie!
Brawa także dla Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy oraz Aktywna Kobylnica za pomoc w organizacji całego wydarzenia i dodania szczypty kultury i sportu.
Cieszymy się, że tak licznie przybyliście na tegoroczną edycję Garażówki i mamy nadzieję, że widzimy się w jeszcze większym gronie za rok!

