Gmina Kobylnica

Noc Bibliotek 2025 w Kwakowie i Sycewicach

Biblioteka w Kobylnicy, filie w Kwakowie i Sycewicach zapraszają do wzięcia udziału w 11. ogólnopolskim wydarzeniu, jakim jest Noc Bibliotek. Tegoroczną akcję promuje hasło: "Do dzieła!" mające na celu zintegrować czytelników oraz zaangażować w przygotowania do wydarzenia.
Impreza odbędzie się kolejno:

17 października (piątek) od godz. 16.00 w Filii w Kwakowie, ul. Słupska 5 i rozpocznie się wykładem pani sołtys Kwakowa, Urszuli Cudziło, o historii miejscowości. Następnie przewidziane są gry i zabawy związane z książkami. Prosimy przynieść ze sobą latarki do czytania specjalnych egzemplarzy!

18 października (sobota) od godz. 17.00 w Filii w Sycewicach, ul. Sportowa 5 i również tutaj przewidziane są atrakcje tematycznie dotyczące nocy oraz książek.

Wydarzeniu towarzyszy akcja "Podziel się książkami" zachęcająca czytelników do przynoszenia do bibliotek nowości wydawniczych, klasyki literatury czy lektur.

Galeria zdjęć

Noc Bibliotek Plakat
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności