Gmina Kobylnica

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY KOBYLNICA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI TENISA STOŁOWEGO

Zapraszamy na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kobylnica z okazji Święta Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada 2022 r. w sali gimastycznej w Szkole Podstawoej w Kwakowie.

Zapisy w dniu zawodów w godz. 9.00 – 9.45.

Informacje dodatkowe pod numerem tel. 577250890

Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia