Gmina Kobylnica

Sport dla wszystkich – zdrowie dla każdego

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym XXVIII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2022, który zostanie rozegrany pod hasłem „Sport dla wszystkich – zdrowie dla każdego” w ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, w dniach od 13 do 19 września 2022 roku.

Sportowy Turniej Miast i Gmin  jest organizowaną od 1995 roku ogólnopolską doroczną imprezą sportowo-rekreacyjną, przeprowadzaną przy dofinasowaniu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia