Gmina Kobylnica

CKiP w Kobylnicy zaprasza na bezpłatne zajęcia jogi z Elżbietą Syrek pn. "Czwartkowe wytchnienie z jogą"

Zdjęcie pokazuje nauczycielki jogi - Ele Syrek

Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza na bezpłatne, pokazowe zajęcia jogi pn. "Czwartkowe wytchnienie z jogą", które odbędzie się 4 września (czwartek) o godzinie 18:00. Spotkanie poprowadzi certyfikowana nauczycielka - Ela Syrek.

Zajęcia będą okazją do zapoznania się z podstawowymi technikami jogi oraz możliwością doświadczenia jej dobroczynnego wpływu na organizm. Regularna praktyka jogi wspiera redukcję stresu, sprzyja wyciszeniu, a także wzmacnia ciało i umysł. Zajęcia adresowane są do osób w różnym wieku i o zróżnicowanym stopniu sprawności fizycznej. Zarówno do seniorów, mam, jak i osób powracających do aktywności ruchowej. Program spotkania zostanie dostosowany do potrzeb uczestników.

Zapisy prowadzi sekretariat Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, ul. Wodna 20/4 (nr tel. 59 842 90 61).

Link do wydarzenia na Facebooku: wydarzenie FB 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia