Gmina Kobylnica

Sport dla wszystkich – zdrowie dla każdego

W poniedziałek 19 września w Szkole Podstawowej w Kobylnicy w ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich zostały rozegrane wewnątrzklasowe zawody w unihokeja.

Mecze rozgrywane były od 9.30 do 14.00,  a wzięło w nich udział około 150 uczniów z klas V - VIII. W każdej z grup udało się wyłonić zwycięzcę, jednak nie to było najważniejsze.  Miło było popatrzeć na zaangażowanie uczniów, ich radość i zabawę sportem, a co najważniejsze -  przestrzeganie zasad fair play.

Galeria zdjęć

logo kije kask kije
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia