Gmina Kobylnica

Zofia Harmacińska powalczy o tytuł Mistrza Polski!

W poniedziałek, 9 września, na stadionie MOSiR w Redzie odbył się Finał Wojewódzkiego Turnieju Gry 1x1 Puchar Frugo. W zawodach rywalizowało blisko 200 zawodniczek i zawodników, ale dla nas najważniejszą informacją jest ta, że wśród dziewcząt z rocznika 2013 najlepsza była Zofia Harmacińska z UKS Sparta Sycewice.

Zosia w finałach wygrała wszystkie osiem spotkań i dzięki wczorajszemu zwycięstwu, ma ponownie szansę powalczyć o tytuł Mistrza Polski w Finale Ogólnopolskim, który w październiku odbędzie się w Warszawie. Warto przypomnieć, że podopieczna trenera Ryszarda Hendryka jest Wicemistrzynią Polski z 2023 roku .

Zosiu, gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia za miesiąc!

Zdjęcia otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Ryszarda Hendryka, któremu również należą się ogromne brawa!

Na zdjęciu widać wszystkich zawodników rocznika 2013.Na zdjęciu Zofia Harmacińska wraz z trenerami.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności