Gmina Kobylnica

"Zielona Gmina o ekologii przypomina" - konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

W związku z prowadzoną edukacją ekologiczną Urząd Gminy Kobylnica serdecznie zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Kobylnica do udziału w konkursie plastycznym pn. „Zielona Gmina o ekologii przypomina” powiązanym z ideą Światowego Dnia Ziemi przypadającego na dzień 22 kwietnia.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy ekologicznej, promowanie idei ochrony przyrody oraz budowanie trwałych nawyków i zachowań ekologicznego stylu życia w domu, szkole i najbliższym otoczeniu, a także pobudzanie do stałych działań na rzecz ochrony lokalnego środowiska.

Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania pracy do udziału w konkursie jest wykonanie plakatu o tematyce ekologicznej dowolną techniką plastyczną (forma płaska). 

Termin składania prac wraz z wypełnionym oświadczeniem - do 5 kwietnia 2024 r. 

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi 14 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 podczas 15. edycji Garażówki. 

W załączeniu regulamin konkursu i konieczne oświadczenie stanowiące załącznik nr 1.

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu
Format: docx, 26.62 kB
Oświadczenie
Format: docx, 16.85 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności