Gmina Kobylnica

Zawodnicy UKS „Orzeł” Kończewo na podium

zawodnicy Judo na podium Ligi szkolnej Judo

 

Wszyscy  zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Orzeł" Kończewo zajęli II miejsca.

W dniu 7 października 2020 roku w Słupsku odbyła się Liga Szkolna Judo. Organizatorem było Towarzystwo Sportowe JUDO Gryf Słupsk. W zawodach wzięło udział 51 zwodniczek i zawodników z 22 szkół z powiatu słupskiego i miasta Bytów. Ligę rozegrano w dwóch grupach wiekowych: 2010-2012 i 2005-2009. 

Klub z Kończewa reprezentowali:

  1. Aleksander Przyborek
  2. Mikołaj Kirko
  3. Artur Zaborowski
  4. Natalia Miszkurka
Wszyscy zawodnicy trenują i przygotowują się do zawodów pod okiem trenerki, Doroty Prokopiuk.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności