Gmina Kobylnica

Zapraszamy na XXIX Turniej Tenisa Stołowego i Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica

Ruszają zapisy na XXIX Turniej Tenisa Stołowego i Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica.

To już XXIX edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kobylnica, który odbędzie się 1-2 kwietnia 2023 r. na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Kobylnicy.

W sobotę rozegrany zostanie Turniej Tenisa Stołowego, natomiast w niedzielę drużyny rozegrają mecze piłki siatkowej.

Do Turnieju zgłosić się mogą wszyscy: amatorzy, reprezentujący miasta i wsie, zakłady pracy, szkoły, oraz stowarzyszenia sportowe. Zgłoszenia należy złożyć w Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy, pokój nr 12 lub przesłać na adres e-mail: m.szybilska@cuwkobylnica.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 marca br. do godz. 13:00.

Szczegółowe informacje zamieszczone są w regulaminie Turnieju.

Pliki do pobrania:

zgłoszenie dużyny-2023.docx
Format: docx, 14.07 kB
Regulamin.docx
Format: docx, 16.29 kB
Klauzula zgody 2023.docx
Format: docx, 17.57 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności