Gmina Kobylnica

XIV Powiatowy Przegląd Kabaretów "Obciach" - wyniki

XIV Powiatowy Przegląd Kabaretów "Obciach"

Czym byłoby Prima Aprilis bez porządnej dawki śmiechu. W Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy święto żartu uczczono XIV edycją Powiatowego Przeglądu Kabaretów „Obciach”. Dzięki wspaniałym wykonawcom, jak zawsze nie zabrakło pozytywnych emocji.

Za nami XIV edycja Powiatowego Przeglądu Kabaretów „Obciach”. Wydarzenie przygotowano z myślą o osobach indywidualnych i zespołach zajmujących się twórczością kabaretową. Impreza od lat przyciąga uczestników w różnym wieku, łącząc tym samym pokolenia. W tym roku do zabawy zgłosiło się 6 drużyn, w tym 5 w kategorii osób dorosłych (Starsi Sąsiedzi, Dogomaja, Wizja, Senioras, Starość Kurde Starość) oraz jeden zespół w grupie dziecięcej (Mina). Ocenę skeczy na swoje barki wzięło trzyosobowe jury w składzie: Sandra Winnica, Maciej Gierłowski i Dariusz Narloch. Jako pierwsi wystąpili młodzi kabareciarze z "Miny", a potem przyszedł czas na wykonawców z kategorii osób dorosłych.

Po zobaczeniu wszystkich występów jury odbyło burzliwą naradę, po czym wybrało laureatów XIV Powiatowego Przeglądu Kabaretów "Obciach". Wśród osób dorosłych wygrała grupa "Senioras", drugie miejsce wywalczył zespół "Wizji", a trzecie miejsce przypadło drużynie "Starość Kurde Starość". Natomiast w kategorii wykonawców dziecięcych zwyciężył grupa "Mina". Na koniec wszyscy laureaci tegorocznego przeglądu otrzymali upominki i nagrody oraz specjalnie przygotowane na tę okazję statuetki.

 

 

Galeria zdjęć

DSC_0828 DSC_0806 DSC_0849 DSC_0824 DSC_0818 DSC_0788 DSC_0850 DSC_0866 DSC_0901 DSC_0876 DSC_0899 DSC_0908 DSC_0910 DSC_0929 DSC_0935 DSC_0954 DSC_0949 DSC_0961 DSC_0972
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności