Gmina Kobylnica

Konkurs Zielona świadomość - nie ma śmieci są surowce wtórne został roztrzygniety

Z przyjemnością i ogromną satysfakcją ogłaszamy wyniki Gminnego konkursu pn. „Zielona świadomość” – nie ma śmieci są surowce wtórne.

Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu oraz wyłoniła zwycięzców:

W kategorii klas I – III nagrody otrzymują:

I miejsce – Justyna Lorant z  klasy I  Szkoły Podstawowej w Kończewie

II miejsce – Maria Mondrzejewska z klasy III a  Szkoły Podstawowej w Kobylnicy

III miejsce – Pola Wilk  z klasy II Szkoły Podstawowej w Kończewie

Wyróżnienia:

 Lena Brzykcy z klasy II Szkoły Podstawowej w Kończewie

 Tomasz Jaśkiewicz z klasy I Szkoły Podstawowej w Kwakowie

 Natalia Przydatek z klasy II Szkoły Podstawowej w Kończewie.

W kategorii klas IV – VI nagrody otrzymują:

I miejsce – Przemysław Jaśkiewicz z klasy IV Szkoły Podstawowej w Kwakowie

II miejsce i  Filip Ziółkowski z klasy V Szkoły Podstawowej w Kończewie

III – miejsce Szymon Jaśkiewicz z klasy V Szkoły Podstawowej w Kwakowie

Wyróżnienia:

 Patryk Narodzonek z klasy V Szkoły Podstawowej w Kończewie

Kornelia Urbanek z klasy VI Szkoły Podstawowej w Słonowicach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć w załączeniu.

Galeria zdjęć

cukier karmnik makrama organizer pies przybornik taczka wyróznienie czołg wyróżnienie skarbonka wyróżnienie szkatułka zegar
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności