Gmina Kobylnica

Wójt Leszek Kuliński podpisał umowę na realizację IV etapu przebudowy drogi Kończewo-Słonowice

Zdjęcia z podpisania umowy

Dziś w Urzędzie Gminy Kobylnicy Wójt Leszek Kuliński podpisał umowę dotyczącą realizacji IV etapu przebudowy drogi gminnej Kończewo-Słonowice. Zakres inwestycji obejmie przebudowę drogi na odcinku dwóch kilometrów, która zostanie utwardzona nawierzchnią  z betonu. Szerokość jezdni wyniesie 5 metrów. Dodatkowo wzdłuż drogi wybudowany będzie kanał teletechniczny. 

Wartość projektu to 2 292 342,51 z czego 1 469 995 zł stanowi dofinansowanie otrzymane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Czas wykonania zadania wyniesie około 14 miesięcy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności