Gmina Kobylnica

Sprzedaż końcowa węgla w systemie preferencyjnym - aktualizacja

Szanowni Państwo,

Gmina Kobylnica ogłasza sprzedaż końcową węgla w systemie preferencyjnym. Na składzie Gminy znajduje się 5,5 tony groszku (frakcji 8-25 mm).

Nowy nabór wniosków na tzw. sprzedaż końcową rozpoczął się 8 maja 2023 r. i zakończy się nie później niż 30 czerwca 2023 r. W sytuacji, gdy wniosek zostanie złożony poza wyznaczonym terminem, zostanie on pozostawiony bez rozpatrzenia.

Sprzedaż węgla będzie się odbywała do wyczerpania zapasów po 1700 zł brutto za tonę. O zakupie decyduje kolejność złożonych wniosków.  

Wnioski należy składać w pok. nr 10 w budynku A (pierwsze piętro). Dodatkowy węgiel mieszkańcy mogą kupić bez ograniczeń ilościowych, nie zależnie od tego czy już wcześniej kupili surowiec w ilości przewidzianej wcześniejszą ustawą.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 59 858 62 59.

Pliki do pobrania:

Wniosek o zakup węgla
Format: docx, 22.54 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności