Gmina Kobylnica

Sobotni wieczór pełen sportowych emocji

W dniu 20 kwietnia grupa młodych mieszkańców Gmina Kobylnica na zaproszenie zespołu Icon Sea Czarni Słupsk uczestniczyła w meczu koszykówki Icon Sea Czarni Słupsk - Dziki Warszawa w hali Gryfia w Słupsku. 
Kibice byli świadkami niezwykle trudnej walki do samego końca meczu. Po zaciętej rywalizacji drużyna gospodarzy uległa zespołowi z Warszawy 59:66.

Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyło się osobiste spotkanie z zawodnikami słupskiej drużyny. Możliwość zrobienia fotografii czy otrzymania autografu wzbudziło dużo emocji. Większość dzieci po raz pierwszy zasiadło na trybunach obiektu tego typu. Cieszymy się, że wyjazd przyniósł dzieciom ogrom radości. Z wyjazdu skorzystało 40 osób. 
Celem wyjazdu była integracja, wspólne aktywne kibicowanie oraz poznanie przepisów gry.

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 DSC_0006 DSC_0025 DSC_0030 DSC_0034 DSC_0041 DSC_0085
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności