Gmina Kobylnica

Seniorzy odwiedzili Kołobrzeg

Z okazji obchodów Światowego Dnia Seniora, członkowie Klubu Seniora w Widzinie wzięli udział w wycieczce do Kołobrzegu. Podczas spaceru, przewodnik turystyczny Nina Albińska, opowiadała uczestnikom o głównych atrakcjach turystycznych miasta, jego historii, zabytkach oraz fascynujących ciekawostkach związanych z Kołobrzegiem. Seniorzy mieli również okazję spróbować słynnej wody solankowej, która już od średniowiecza przyczynia się do bogactwa miasta. Wycieczka zakończyła się spacerem po najdłuższej w Polsce promenadzie nadmorskiej oraz wizytą na molo.

Galeria zdjęć

seniorzy kołobrzeg (1) seniorzy kołobrzeg (2) seniorzy kołobrzeg (3) seniorzy kołobrzeg (4)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności