Gmina Kobylnica

Rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026

Po letniej przerwie szkolne korytarze znów wypełniły się gwarą i radością (mniejszą lub większą) uczniów szkół w naszej gminie. Dla najmłodszych, pierwszaków, to początek niezwykłej przygody – nowe przyjaźnie, pierwsze lekcje, a przede wszystkim uroczyste pasowanie na ucznia. Starsi wracają do swoich klas z bagażem wakacyjnych wspomnień i gotowością na kolejne wyzwania.

DSC01795 

W uroczystych rozpoczęciach roku szkolnego brali udział Anna Gliniecka-Woś, burmistrz Kobylnicy oraz Rafał Kuleta, zastępca burmistrza, życząc uczniom entuzjazmu w odkrywaniu świata, odwagi w podejmowaniu wyzwań i wielu powodów do dumy z własnych osiągnięć.

Dołączamy do tych życzeń i mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie pełen inspiracji, uśmiechu i sukcesów dla całej społeczności szkolnej!

Galeria zdjęć

DSC01693 DSC01695 DSC01697 DSC01700 DSC01702 DSC01714 DSC01715 DSC01718 DSC01721 DSC01727 DSC01738 DSC01739 DSC01747 DSC01751 DSC01756 DSC01761 DSC01765 DSC01768 DSC01773 DSC01774 DSC01788 DSC01795 DSC01803 DSC01804 DSC01838 DSC01847 DSC01861 DSC01882 DSC02381 (002) DSC02389 DSC02392 (002) IMG_5784 (002) IMG20250901090856 (002) IMG20250901090905 (002)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności