Gmina Kobylnica

RCKiK w Słupsku zachęca do oddawania osocza

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku zaprasza wszystkich honorowych dawców do oddawania osocza. Osocze jest cennym składnikiem krwi potrzebnym do produkcji leków ratujących życie i do leczenia pacjentów z różnymi chorobami, takimi jak zaburzenia krzepnięcia, niedobory odporności czy ciężkie choroby wątroby. 

plakat zachęcający do oddawania osocza

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności