Gmina Kobylnica

Puchar Polski w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich

26 Listopada w Hali Gryfia w Słupsku odbędzie się Wielka Gala Pucharu Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jednym z partnerów wydarzenia jest Gmina Kobylnica. Gala jest jednocześnie memoriałem poświęconym pamięci Elżbiety Zięciak, która była założycielką Klubu Tańca Sportowego "Paktan". W ramach zawodów rywalizować będą najlepsze pary taneczne w kraju. 

Plakat Pucharu Polski w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności