Gmina Kobylnica

Posiedzenie zarządu Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej

24 września Gmina Kobylnica była gospodarzem posiedzenia zarządu Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej.

Posiedzeniu zarządu przewodniczył Dawid Litwin, przewodniczący SGPEO oraz wójt Gmina Potęgowo. Obrady dotyczyły m.in. szkoleń dla gmin w zakresie spółdzielni energetycznych tworzonych na ich terenach oraz omówienia działań podjętych przez stowarzyszenie podczas procedowania tzw. ustawy wiatrakowej.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności