Gmina Kobylnica

Podwójne złoto dla Piotra Borowca, mieszkańca naszej gminy!

Piotr Borowiec z Sycewic wrócił z 8. Mistrzostw Świata ICO w Crossmintonie z dwoma złotymi medalami!

Pierwszy zdobył w kategorii mężczyzn powyżej 60 roku życia, a drugi w parach mieszanych wspólnie z Joanną Kaplon. To trzeci singlowy tytuł mistrza świata Pana Piotra - wcześniej dwukrotnie zdobywał złoto w kategorii mężczyzn powyżej 50 roku życia.

Tegoroczne mistrzostwa zorganizowane zostały w Warszawie w dniach 29 maja - 1 czerwca na kortach Klubu Tenisowego Warszawianka. W zawodach wzięło udział 523 zawodniczek i zawodników z 24 krajów, którzy rywalizowali o trofea w 31 kategoriach.

Panie Piotrze, gratulacje!

Na zdjęciu Piotr Borowiec wraz z Joanną Kaplon na najwyższym stopniu podium.

Na zdjęciu Piotr Borowiec ze złotym medalem w rywalizacji singiel mężczyzn.

 

Galeria zdjęć

borowiec singiel borowiec Zdjęcie WhatsApp 2025-05-29 o 21.19.48_7ebe4267 Zdjęcie WhatsApp 2025-05-29 o 21.19.48_87bd5eff Zdjęcie WhatsApp 2025-05-29 o 21.19.49_0ebf47ea Zdjęcie WhatsApp 2025-05-29 o 21.19.49_26ba268b Zdjęcie WhatsApp 2025-05-29 o 21.19.49_2389759c Zdjęcie WhatsApp 2025-05-29 o 21.19.49_11021024 Zdjęcie WhatsApp 2025-06-01 o 15.00.28_64ed6230 Zdjęcie WhatsApp 2025-06-01 o 15.00.29_8ae7f3e5 Zdjęcie WhatsApp 2025-06-01 o 15.00.29_f597ee8d
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności