Gmina Kobylnica

Podsumowanie realizacji Programu Priorytetowego Ciepłe Mieszkanie

Szanowni mieszkańcy, 

informujemy, że w dniu 30.08.2025 roku zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Ciepłe Mieszkanie” w Gminie Kobylnica. 

REALIZACJA PROGRAMU PRIORYTETOWEGO CIEPŁE MIESZKANIE W GMINIE KOBYLNICA - STAN NA 01.10.2025 ROK

LICZBA ZŁOŻONYCH WNIOSKÓW LICZBA PODPISANYCH UMÓW LICZBA ZREALIZOWANYCH PRZEDSIEWZIĘĆ KWOTA WYPŁACONYCH DOFINANSOWAŃ
Część 1) 4 3 3 58 112,63 zł
Część 2) 1 1 1
Część 3) 1 1 1
Część 4) - - -
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności