Gmina Kobylnica

Piłka nożna łączy samorządy!

10 sierpnia w partnerskiej gminie Vitaz (Słowacja), odbył się organizowany przez tamtejszy samorząd turniej piłkarski. Na zaproszenie starosty Vitaz, Michala Magdy, udział w nim wzięła także reprezentacja naszej gminy, w skład której weszli również radni Mariusz Głaszcz i Janusz Szambelan.

W turnieju wzięło udział razem siedem drużyn, a wydarzenie to pokazało, że sport może umacniać więzi między samorządami i być ważnym elementem budującym wzajemną współpracę.

Na zdjęciu widać reprezentację Gminy Kobylnica

Na zdjęciu starosta gminy Vitaz Michal Magda oraz Mariusz Głaszcz, radny gminy Kobylnica. Fotografia rozgrywanego meczu

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności