Gmina Kobylnica

Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo

W dniu 12.06.2021 roku w Szubinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Judo Młodziczek, Młodzików i Dzieci pod patronatem Burmistrza Szubina. W zawodach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z województw: kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego.

Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” Kończewo reprezentowali w grupie młodzików: Natalia Miszkurka oraz Artur Zaborowski.

W kategorii wagowej do 57 kilogramów Natalia stoczyła 4 zacięte walki udowadniając, że mimo krótkiej przygody z judo (trenuje dopiero 2 lata) potrafi stawić czoła najlepszym zawodniczkom w tej kategorii, które mają znacznie większe doświadczenie treningowe od niej. Ostatecznie nasza podopieczna zajęła 3 miejsce zdobywając brązowy medal.

Artur Zaborowski zakończył walki na miejscu 5 w kategorii wagowej do 73 kilogramów.

Serdecznie gratulujemy !

Do startu zawodników przygotowała trenerka mgr Dorota Prokopiuk – 2 DAN.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności