Gmina Kobylnica

Obóz zimowy 2023 - relacja

Od wielu lat w ramach współpracy partnerskiej realizowanej przez Gminę Kobylnica z Gminą Walce organizowane są kolonie  dla dzieci i młodzieży. W tym roku młodzież skorzystała z  formy wypoczynku w czasie ferii zimowych. W poniedziałek 16.01.2023 roku uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy wyjechali w góry i mieli okazję nauczyć się bądź doskonalić naukę jazdy na nartach. Koloniści wrócili do swoich domów pełni wrażeń. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile zapadną dzieciom długo w pamięci. 

Poniżej link do zdjęć i filmów:

fotorelacja

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności