Gmina Kobylnica

Najpiękniejsze zimowe drzewo Gminy Kobylnica

Urząd Miejski w Kobylnicy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym dla dzieci klas 0-VIII pn.: „Najpiękniejsze zimowe drzewo Gminy Kobylnica”

  • Termin dostarczenia prac – do 13.02.2026 r.
  • Rozstrzygnięcie konkursu – do dnia 20.02.2026 r.

Celem konkursu jest kształtowanie właściwych postaw wobec przyrody, zwrócenie uwagi na piękno drzew jako nieodłącznego elementu krajobrazu oraz rozwijanie wśród dzieci umiejętności obserwacji przyrody przy jednoczesnym promowaniu walorów przyrodniczo-krajobrazowych Gminy Kobylnica.

Więcej szczegółów w Urzędzie Miejskim w Kobylnicy (ul. Główna 20, 76-251 Kobylnica) w budynku A na tablicy ogłoszeń za pokojem nr 5.

Pliki do pobrania:

Oświadczenie
Format: docx, 15.11 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności