Gmina Kobylnica

Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”

Gmina Kobylnica prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” dla Beneficjentów będących właścicielami lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych zlokalizowanych na terenie Gminy Kobylnica.

Nabór trwa od dnia ogłoszenia naboru do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację zadania, jednak nie dłużej niż do dnia 30.08.2025 r.

W ramach Programu istnieje możliwość finansowania zadania rozpoczętych nie wcześniej niż od dnia podpisania umowy o dofinansowanie przez Beneficjenta z Gminą Kobylnica.

Termin realizacji przedsięwzięcia to 12 miesięcy od dnia podpisania ww. umowy, jednak nie później niż do 30.09.2025 r.

Cel programu:

Poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów, oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Wsparciem objęte zostaną przedsięwzięcia polegające na wymianie nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe i poprawie efektywności energetycznej w samodzielnych lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych w tym budynkach, w których powstała wspólnota mieszkaniowa (w rozumieniu ustawy z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali) obejmująca od 3 do 7 lokali mieszkalnych, spełniające warunki Programu.

Szczegółowe informacje dotyczące składania i rozpatrywania wniosków o dofinansowanie zawarte są w Regulaminie naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach Programu.

Realizacja programu priorytetowego Ciepłe Mieszkanie w Gminie Kobylnica - stan na 01.08.2024 rok

Liczba złożonych wniosków

Liczba podpisanych umów

Liczba zrealizowanych przedsięwzięć Kwota wypłaconych dofinansowań
1 0 0 0

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności