Gmina Kobylnica

Zapisz się na Mistrzostwa Polski w Nordic Walking

Plakat promocyjny MP NW

Jezeli jesteś osoba aktywną fizycznie lub pasjonatem sportu zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Polski w Nordic Walking. Zawody odbędą się 24 października na boisku trawiastym w Lubuniu. 

W tym roku Gmina Kobylnica gościć będzie około 200 zawodników z całej Polski. Mistrzostwa odbędą się z uwzględnieniem wszystkich aktualnych obostrzeń obowiązujacych w strefie czerwonej. W biurze zawodów czynnym od godziny 08:00 będzie można potwierdzić swój udział,  odebrać pakiety i numery startowe.

Uczestnicy będą mieli do pokonania odcinek biegowy lub trasę nordic walking na dystansie 5 lub 10 km po Parku Krajobrazowym Dolina Słupii. 

Zapisy

Regulamin

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności