Gmina Kobylnica

Konkurs ekologiczny "Strażnik Ochrony Przyrody"

W związku z prowadzoną edukacją ekologiczną Urząd Miejski w Kobylnicy serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas I - VI szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Kobylnica do udziału w konkursie plastycznym pn. „Strażnik Ochrony Przyrody”.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy ekologicznej, promowanie idei ochrony przyrody oraz budowanie trwałych nawyków i zachowań ekologicznego stylu życia w domu, szkole i najbliższym otoczeniu, a także pobudzanie do stałych działań na rzecz ochrony lokalnego środowiska.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu strażnika ochrony przyrody, tj. ekopacynki czyli rodzaju lalki nakładanej na dłoń jak rękawiczka i poruszanej palcami animatora.
Technika wykonania: dowolna.
Forma pracy: przestrzenna.

Termin składania prac wraz z wypełnionym oświadczeniem -od 1 kwietnia 2025 r. do 30 kwietnia 2025 r.
Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie www.kobylnica.pl w dniu 7 maja 2025 r.
Oficjalne wręczenie nagród nastąpi 11 maja 2025 r. o godz. 10.00 podczas 16. edycji Garażówki.

W załączeniu regulamin konkursu i konieczne oświadczenie stanowiące załącznik nr 1.

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu
Format: pdf, 62.16 kB
Oświadczenie
Format: pdf, 45.32 kB
Metryczka
Format: pdf, 21.52 kB
Plakat
Format: pdf, 197.69 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności