Gmina Kobylnica

Koncert, wizyta w Betlejem i Wigilia Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobylnicy

16 grudnia odbył się Koncert Świąteczny w Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, który był okazją, by zanurzyć się w świąteczny czas. Niebawem Wigilia i Święta Bożego Narodzenia, więc na scenie teatralnej zobaczyliśmy Annę Poźlewicz oraz jej utalentowaną uczennicę z sekcji wokalnej CKiP, Alicję Tomaszewską, które zaprezentowały repertuar kolęd oraz świątecznych piosenek - jesteśmy pewni, że wlał w serca słuchaczy masę ciepła...


Następnie na scenie pojawili się podopieczni Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Kobylnicy, którzy przygotowali przedstawienie o narodzinach Jezusa w Betlejem. Była wizyta pasterzy, odwiedziny trzech króli, chór aniołów - tak jak w jasełkach powinno to wyglądać.


Następnie Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy, wspólnie z władzami gminy, zaprosił podopiecznych ZOL oraz osoby starsze i samotne na wigilijny poczęstunek, który poprzedziła wspólna modlitwa i składanie życzeń.

Galeria zdjęć

DSC08691 DSC08697 DSC08702 DSC08713 DSC08722 DSC08724 DSC08730 DSC08734 DSC08743 DSC08748 DSC08760 DSC08781 DSC08785 DSC08787 DSC08789 DSC08796 DSC08802 DSC08806 DSC08812 DSC08827-Edytuj DSC08883 DSC08906 DSC08929 DSC08947 DSC08966 DSC08974 DSC08978 DSC08983 DSC08991 DSC09000 DSC09005 DSC09020 DSC09029-Edytuj DSC09035 DSC09040 DSC09043 DSC09052 DSC09056 DSC09067 DSC09076 DSC09087 DSC09091 DSC09096
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności