Gmina Kobylnica

Flaga narodowa dla mieszkańców gminy

Początek maja to wyjątkowa okazja do wspólnego obchodzenia ważnych świąt narodowych - Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja oraz Narodowego Święta Konstytucji 3 maja. To dni, kiedy z dumą możemy celebrować naszą narodową tożsamość i wartości.

Z tej właśnie okazji, wzorem minionych lat, Gmina Kobylnica zaprasza mieszkańców do udziału w patriotycznej inicjatywie.

Od piątku, 26 kwietnia, serdecznie zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy (ul. Wodna 20/4), gdzie będzie można odebrać flagę narodową, którą będzie można wywiesić w swoich oknach, balkonach czy na masztach. Dla naszych mieszkańców przygotowaliśmy 100 flag.

Wspólnie wywieśmy naszą flagę. Niech nadchodząca majówka będzie okazją do wspólnego podkreślenia naszej miłości do Ojczyzny.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności