Gmina Kobylnica

Egzamin ósmoklasistów

Drodzy ósmoklasiści

Przed Wami niezwykle ważny moment- egzamin ósmoklasisty, który sprawdzi wiedzę i umiejętności zdobyte podczas nauki w szkole podstawowej.

Życzymy, aby uzyskane wyniki, pozwoliły Wam kontynuować naukę w wybranej szkole średniej, abyście dalej mogli rozwijać swoją wiedzę i pasje.

Powodzenia!

 

Komunikat Dyrektora CKE z dnia 20 sierpnia 2021 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w 2022 r. określa terminy główne oraz dodatkowe egzaminu w nowym roku szkolnym.

Termin główny: maj 2022 r., w szkołach w których nauka kończy się w semestrze jesiennym (styczeń 2022 r. – w szkołach dla dorosłych).

24 maja 2022 r.(wtorek) o godzinie 9:00 – egzamin z języka polskiego,

25 maja 2022 r. (środa) o godzinie 9:00 – egzamin z matematyki,

26 maja 2022 r.(czwartek) o godzinie 9:00 – egzamin z języka obcego nowożytnego.

Termin dodatkowy: maj i czerwiec 2022 rok.

13 czerwca 2022 r. (poniedziałek) o godzinie 9:00 – egzamin z języka polskiego,

14 czerwca 2022 r. (wtorek) o godzinie 9:00 – egzamin z matematyki,

15 czerwca 2022 r. (środa) o godzinie 9:00 – egzamin z języka obcego nowożytnego.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty zostaną opublikowane 1 lipca 2022 r.

 

* Informacje na podstawie komunikatów ze strony www.cke.gov.pl

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności