Gmina Kobylnica

Drużyna męska OSP Wrząca obroniła tytuł mistrza Powiatu

W niedzielę, 16 czerwca w Główczycach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP. Strażacy ochotnicy z regionu rywalizowali w trzech konkurencjach. Jak zawsze, zawody cieszyły sporym zainteresowaniem.

W tym roku, Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowano na stadionie sportowym w Główczycach. Strażacy ochotnicy mieli okazję nie tylko świetnie się bawić, ale też sprawdzić swoje umiejętności. 

Do zawodów przystąpiło 18 drużyn, w tym 10 męskich i 8 kobiecych oraz dwie szkolne Drużyny Pożarnicze. Rywalizację przeprowadzono w trzech konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami, ćwiczenie bojowe, konkurencja musztry. 

W grupie drużyn męskich pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Wrząca, drugie OSP Korzybie, trzecie OSP Pęplino. Wśród drużyn kobiet na podium znalazły się OSP Korzybie, OSP Wrząca i OSP Mielno. OSP Lulemino uplasowało się na 6. Miejscu. W konkurencji musztry drużyna męska OSP Wrząca zajęła drugie miejsce.

Wszystkim naszym drużynom OSP, uczestniczącym w strażackich zmaganiach, gratulujemy przygotowania, umiejętności, postawy i wspaniałej rywalizacji. 

 

Galeria zdjęć

DSC_0432 DSC_0445 DSC_0453 DSC_0459 DSC_0470 DSC_0475 DSC_0566 DSC_0571 DSC_0574 DSC_0679 DSC_0674 DSC_0671 DSC_0498 DSC_0491 DSC_0527
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności