Gmina Kobylnica

Dobry wynik drużyny OSP Lubuń na IX Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Strażaków OSP

IMG-20230304-WA0016 

Czwartego Marca w Luzinie w Hali Widowiskowo Sportowej odbył się IX Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Strażaków OSP.  Z bardzo dobrej strony pokazał się reprezentant Gminy Kobylnica drużyna OSP Lubuń, która zajęła 4 miejsce.

Zespoły przybyłe do Luzina powitał Dyrektor Zarządu Wykonawczego ZOSP RP druh Edmund Kwidziński, który następnie oficjalnie dokonał otwarcia zawodów. Do turnieju zgłosiło się 8 najlepszych drużyn, które zwyciężyły na szczeblu rozgrywek powiatowych. Drużyny podzielono na 2 grupy, z których do finału awansowały po 2 zespoły. Zwycięzcą i jednocześnie mistrzem województwa został zespół OSP Grabowo Kościerskie, na drugim miejscu uplasował się zespół OSP Mechowo , a trzecie miejsce zajął zespół OSP Łebunia, który pokonał drużynę OSP Lubuń po bardzo wyrównanym meczu - spotkanie rozstrzygnęły dopiero rzuty karne.  

Koronę króla strzelców turnieju zdobył Bartosz Doran z OSP Rumia, natomiast najlepszym  zawodnikiem z pola został Michał Miłosz  z OSP Mechowo. Wśród bramkarzy jako najlepszego wybrano Daniela Lewandowskiego z OSP Grabowo Kościerskie.

końcowa kolejność miejsc w turnieju

1.    OSP Grabowo Kościerskie

2.    OSP Mechowo

3.    OSP Łebunia

4.    OSP Lubuń

5.    OSP Rumia

6.    OSP Skrzeszewo

7.    OSP Luzino

8.    OSP Debrzno

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności