Gmina Kobylnica

DKMS podczas Finału WOŚP w naszej gminie

Podczas Finału WOŚP w naszej gminie będzie można dołączyć do bazy potencjalnych Dawców szpiku Fundacji DKMS.
To wyjątkowa okazja, aby w jednym dniu pomóc podwójnie – wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz dając realną szansę na życie osobom chorym na nowotwory krwi.

Akcja rejestracyjna odbędzie się w dniu Finału WOŚP 25 stycznia br. w Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy w godzinach 16:00–20:00.
Proces rejestracji jest prosty i bezbolesny – wystarczy pobranie wymazu z policzka. Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 18–55 lat.

Twoja decyzja może uratować czyjeś życie.

S+300i_UG_26012013570_page-0001-(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności