Gmina Kobylnica

Początek listopada. Czas wspomnień

Kwiaty i płonące na grobach znicze są niejako symbolami pierwszych dwóch dni listopada, a więc chwil, gdy sięgamy pamięcią w przeszłość, by raz jeszcze przypomnieć sobie bliskich. W zadumie i refleksji. Niestety, życie jest jedno. Ma swój początek i swój koniec. Tylko od nas zależy, co ocalimy i o czym będziemy pamiętać. Pomyślmy zatem jeszcze raz przez chwilę o tych, którzy odeszli od nas. O tych, którzy tak wiele pozostawili po sobie, po swojej działalności, po swoim istnieniu.

W Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny szczególnie pamiętamy o tych, którzy odeszli. Wszystkim zapalamy znicze naszej pamięci.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności