Gmina Kobylnica

Akcja Bratek

Nadeszła wiosna, jak co roku Straż Gminna w Kobylnicy przeprowadziła na terenie gminy Akcję Bratek – Segregujesz sadzonkę otrzymujesz, funkcjonariusze za prawidłową segregację  odpadów rozdają mieszkańcom sadzonki bratków. 

Pamiętajmy o prawidłowej segregacji odpadów, która jest tak ważna dla ochrony środowiska. Podstawowe kolory segregacji to żółty dla metali i tworzyw sztucznych, niebieski dla papieru, zielony dla szkła, brązowy dla bioodpadów, czarny dla odpadów zmieszanych.

Strażnik gminny wręcza sadzonkę bratka za prawidłową segregację

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności