Gmina Kobylnica

31. Finał WOŚP w Kobylnicy!

WOŚP W tym roku 31. Finał WOŚP odbędzie 29 stycznia pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą". Jak zawsze Wielka Orkiestra Świąteczne Pomocy będzie grać także w Gminie Kobylnica.  Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 17.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kobylnicy im. Kornela Makuszyńskiego.  Wśród atrakcji przygotowanych tego dnia między innymi zaplanowano pokazy taneczne przygotowane przez zespoły Cheerleadres Maxi oraz występy wokalne podopiecznych  Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Ponadto przygotowane także licytacje darów przekazanych na rzecz WOŚP. Natomiast o godzinie 20. odbędzie się puszczenie tradycyjnego "Światełka do nieba"

Zapraszamy !

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności