Gmina Kobylnica

Rodzinny Konkurs na Domek z Piernika rozstrzygnięty!

Wszystkie niesamowite wspaniałości cukiernicze, które brały udział w trzeciej edycji konkursu mają jedną wielką zaletę i jedną zasadniczą wadę. Zaletą jest oczywiście zachwyt, w jaki wprawiają wszystkich podziwiających wizualną stronę tej cukierniczej kreatywności, wadą natomiast – smutny, i niezaprzeczalny fakt: wszystko co dobre musi zostać zjedzone.

Do Konkursu przystąpiło dwanaście fantastycznych dzieł cukierniczej sztuki, oblanych obficie lukrem z talentu, pasji i z dodatkiem słodkiej kreatywności. Komisja konkursowa w składzie: Przewodnicząca - Elżbieta Gryko, Dyrektor GCKiP oraz członkowie Komisji - Aleksandra i Radosław Chorąży z Piekarni i Cukierni „Staropolska” w Słupsku mieli doprawdy trudny orzech do zgryzienia (czy może raczej - piernik). Decyzja o przyznaniu miejsc w konkursie nie była łatwa, ale po słodko-burzliwych naradach podjęto ostateczną decyzję.

W 3. edycji Rodzinnego Konkursu na Domek z Piernika przyznano następujące miejsca:

I nagroda ex aequo: Grzegorz Drywa i spółka oraz Magdalena Juzba-Piłczyńska

II nagroda: Żaneta i Daniel Jaworscy z dziećmi

III nagroda ex aequo: Mateusz Tomaszewski oraz Monika Giemza-Damska

Wyróżnienie:

- Agnieszka Gośniak-Jaromin

- Kamila, Szymonek, Mariusz Wiła

- Elżbieta Modrzejewska

WSZYSTKIM uczestnikom serdecznie gratulujemy

Domek z piernika

Domek z piernika

Domek z piernika

Domek z piernika

Domek z piernika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności