Gmina Kobylnica

Kobylnica zagrała razem z WOŚP

Gmina Kobylnica ponownie zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli razem z nami i pomogli w czynieniu dobra. Ze względu na rosnącą liczbę przypadków zachorowań, finał odbył się bez udziału publiczności a całość transmitowano „na żywo” za pośrednictwem portalu YouTube.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kobylnicy odbył się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kobylnicy. Zabawa rozpoczęła się o 17.30, a dzięki transmisji na kanale YouTube internauci mogli na żywo śledzić jej przebieg. Pomimo tego, że finał odbył się bez udziału publiczności, to emocji z pewnością nie zabrakło.

Jako pierwsi na parkiecie sali pojawili się wokaliści z Gminnego Centrum Kultury i Promocji  w Kobylnicy. Następnie pokaz umiejętności tanecznych dał zespół Cheerleaders Maxi ze Słupska. Sympatycy tańca klasycznego mogli za to podziwiać występ z par z Klubu Tańca Sportowego „Paktan”. Oczywiście odbyła się także licytacja darów przekazanych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku na aukcje trafiły między innymi płyty z podpisami artystów, którzy zagrali w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy oraz vouchery na kosz produktów regionalnych i wybrane wydarzenia organizowane przez GCKiP.

Finał równo o godzinie 20.00  zakończono pokazem laserowym – nowoczesną formą tradycyjnego „światełka do nieba”.

W tym roku 30. Finał WOŚP odbył się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.   

Galeria zdjęć

Zdjęcie prezentuje Pokaz leserów podczas imprezy Na zdjęciu widać tańczące cheerleaderki Na zdjęciu widać tańczące cheerleaderki Na zdjęciu widać grupę tańczących cheerleaderek Na zdjęciu widać członków stowarzyszenia Aktywnych Mieszkańców Reblina Na zdjęciu widać stoisko z ciastami Na zdjęciu widać grupę tańczących cheerleaderek Zdjęcie prezentuje osoby grające na skrzypcach Na zdjęciu widać muzyków grających na skrzypcach Zdjęcia prezentuje licytację darów prowadzaną przez konferansjera Zdjęcie prezentuje grupę tańczących cheerleaderek  Zdjęcie prezentuje grupę tańczących cheerleaderek  Na zdjęciu widać wójta Leszka Kulińskiego w otoczeniu konferansjerów Zdjęcie prezentuje taniec sportowy w wykonaniu pary z Klubu Tańca Sportowego Paktan Na zdjęciu widać wokalistkę podczas finałowego występu na WOŚP Na zdjęciu widać cheerleaderkę oraz konferansjera Zdjęcie prezentuje grupę tańczących cheerleaderek  Na zdjęciu widać tańczące cheerleaderki DSC_0821 Na zdjęciu widać pokaz laserowy w ramach "światełka do nieba" Na zdjęciu widać pokaz laserowy w ramach "światełka do nieba" Na zdjęciu widać pokaz laserowy w ramach tradycyjnego puszczania "światełka do nieba" Na zdjęciu widać pokaz laserowy w ramach tradycyjnego puszczania "światełka do nieba" Zdjęcie prezentuje występ wokalistki podczas 30. Finału WOŚP  Na zdjęciu widać grupę młodych osób wspierających WOŚP Na zdjęciu widać grupę młodych osób wspierających WOŚP
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności