Gmina Kobylnica

Dzień Babci i Dziadka w Reblinie

Fantastyczna zabawa przy nastrojowej muzyce, smaczny poczęstunek, prezenty, cudowna atmosfera – tego wszystkiego nie mogło zabraknąć podczas uroczystego spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka w Reblinie. Było to jedyne takie wydarzenie w Gminie zorganizowane na świetlicy wiejskiej.

Przygotowany przez organizatorów program obfitował w wiele atrakcji. Podczas imprezy wystąpiła m.in. Milenka Kaczmarczyk oraz Kornelia Urbanek - młode talenty, które zaprezentowały utwory z okazji spotkania. Na koniec wręczono ukochanym babciom i dziadkom słodki prezent. Po części artystycznej goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez Panią Sołtys, Sołectwo Reblino, Panią Radną oraz Stowarzyszenie „Aktywni Mieszkańcy Gminy Kobylnica".

Reblino

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności