Gmina Kobylnica

Powiatowa Gala Sportu Szkolnego

15 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Głobinie odbyło się uroczyste podsumowanie 23 Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży.

Na Powiatowej Gali Sportu Szkolnego nie mogło zabraknąć uczniów ze szkół z terenu Gminy Kobylnica. Podczas uroczystości nagrodzone szkoły otrzymały puchar za najwiekszą liczbę startów.  Wśród wyróżnionych z ponad 70 szkół znalazły się:

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy - na miejscu 1

Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Kwakowie - na miejscu 11

Drużyna  reprezentująca SP w Kobylnicy w siatkówce dziewcząt otrzymała nagrody w postaci statuetek za zajęcie II miejsca w Igrzyskach Wojewódzkich.

Szczęście dopisało również reprezentantom Szkoły Podstawowej w Kwakowie  - drużynie szachistów, która również zajęła  II miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich.

Uroczystą galę zaszczycił swą obecnością Starosta Słupski oraz Wójtowie Gmin Powiatu Słupskiego.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników  i życzymy sukcesów podczas olimpiady w następnym roku szkolnym.

Galeria zdjęć

Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego 1655290979175 Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności