Gmina Kobylnica

Nasze Gwiazdy na meczu Polska-Szkocja

Blisko 6 000 uczestników turnieju Z Orlika na stadion na meczu Polska – Szkocja.  
Wczoraj na PGE Narodowym zagościł wyjątkowy sektor „Kibicujemy z Klasą”.   A w nim nasze niesamowite Gwiazdy z Gminy Kobylnica, które świętowały swoją nagrodę za zajęcie 2 miejsca w rozgrywkach u-13 dziewcząt Z Orlika na Stadion.
Młodzi piłkarze i piłkarki spędzili ostatnie tygodnie na boisku, rywalizując w największym turnieju dzieci i młodzieży w Polsce. Nasze Gwiazdy miały okazję przeżyć niezapomniane piłkarskie emocje na stadionie, na którym marzy zagrać każdy zawodnik.
Razem tworzymy niezapomniane chwile.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności