Gmina Kobylnica

Dni Kobylnicy 2021 - dziękujemy za wspólną zabawę

Za nami trzy dni świetnej zabawy podczas Dni Kobylnicy 2021. Atrakcji i wrażeń na pewno nie zabrakło dla nikogo. Imprezę zainagurowaliśmy w piątek musicalem Showlesque wystawionym na scenie Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji.

Natomiast sobotę rozpoczęliśmy na sportowo od zawodów biegowych „Szybka Piątka” zorganizowanych w Lubuniu. Następnie od  godziny 16 na terenie GCKiP można było bawić się na koncertach polskich gwiazd muzyki – Patrycji Markowskiej oraz KALINOVSKIEGO. Nie zapomniano także o najmłodszych. Dla nich przygotowano animacje, pokazy iluzji, gry edukacyjne oraz strefę dmuchanych zjeżdżalni.

Tegoroczne Dni Kobylnicy zakończono spływem kajakowym po malowniczym odcinku Słupi  z Lubunia do Łosina. Na końcu trasy na uczestników eskapady czekał poczęstunek z grilla. Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy i do zobaczenia za rok.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności