Gmina Kobylnica

Gminny konkurs pn. Życzenia na nadchodzący, nowy eco - 2023 rok

Nowy Rok tuż tuż, więc to dobry moment, żeby złożyć życzenia. Ale nie takie standardowe „wszystkiego najlepszego”, tylko dedykowane dla mieszkańców Gminy Kobylnica. I dlatego wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować w tym celu konkurs.

Konkurs polega na ułożeniu własnych, noworocznych ekologicznych życzeń dla mieszkańców Gminy Kobylnica. Życzenia mogą dotyczyć różnych aspektów, np. zrównoważonej gospodarki odpadami, segregacji odpadów, zieleni i ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej mieszkańców.

Twórców najciekawszych, najbardziej kreatywnych i merytorycznie związanych z ekologią i gospodarką odpadową życzeń nagrodzimy, a następnie dołożymy starań, aby te życzenia dotarły do większego grona naszych mieszkańców.

Konkurs trwa od 2 do 16 grudnia 2022r.

Regulamin dostępny na stronie www.kobylnica.pl

Prace konkursowe należy dostarczyć w formie papierowej lub w formie nagranego filmiku do Urzędu Gminy Kobylnica, pokój nr 14 (budynek B) lub na adres kobylnica@kobylnica.pl

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności