Gmina Kobylnica

II Turniej Piłkarski „Spełniamy Marzenia"

Serdecznie zapraszamy na II  Turniej Piłkarski „Spełniamy Marzenia" rocznik 2014, który odbędzie się w dniu 26 czerwca 2022 roku o godz. 9.30 na boisku sportowym w Sycewicach.

W programie:

- Oficjalnie otwarcie szatni piłkarskiej,

- Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Kobylnica z okazji 35-lecia pracy trenerskiej Ryszarda Hendryka,

- Występ gościa specjalnego Łukasza Chwieduka -  Frystaylle,

- Konkursy sportowe z nagrodami,

- Strefa gastronomiczna,

- Dobra Muzyka ,,JANA".

Puchar Fair Play ufundował Piotr Muller Poseł RP Rzecznik Rządu.

Serdecznie zapraszamy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności