Gmina Kobylnica

Rajd Nordic Walking w Kczewie

Sołectwo Kczewo zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Kobylnica do wzięcia udziału w rajdzie Nordic Walking, który odbędzie się 25 czerwca. Start przy świetlicy wiejskiej. Trasa poprowadzona jest malowiniczym polnym duktem do Ściegnicy i z powrotem do Kczewa. Na mecie na wszystkich będzie czekać poczęstunek, który uzupełni spalone kalorie oraz losowanie nagród. Zadanie sfinansowaneo z Kobylnickiego Budżetu Obywatelskiego.

Plakat Nordic Walking

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności