Gmina Kobylnica

XXVIII Gminna Olimpiada Skrzatów

W środę 11 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Książąt Pomorskich w Słonowicach odbyła się kolejna edycja Gminnej Olimpiady Skrzatów. W tym roku mali sportowcy spotkali się już po raz 28.

Do rywalizacji przystąpiły sześcioosobowe drużyny uczniów klas I-III ze szkół w Kobylnicy, Kończewie, Kwakowie, Słonowicach i Sycewicach. Po wielu zmaganiach małych sportowców w duchu fair play klasyfikacja końcowa wyglądała nastepująco: I miejsce - SP Kobylnica, II miejsce - SP Słonowice, III miejsce - SP Kończewo, IV miejsce - SP Sycewice, V miejsce - SP Kwakowo. Zwycięskie drużyny otrzymały medale i puchary, a każdy uczestnik zawodów, upominek. Nagrody i medale wręczyły dzieciom Panie: dyrektor szkoły Ewa Hejger, dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Kobylnicy Marta Prezlata oraz zastępca dyrektora CUW w Kobylnicy Marzena Knopik.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

aa (0) aa (1) aa (2) aa (3) aa (4) aa (5) aa (6) aa (7) aa (8) aa (10) aa (11) aa (12) aa (13) aa (14) aa (15) bb (2) bb (4) bb (6) bb (7) bb (8) bb (9) bb (10) bb (11) bb (12) bb (13) bb (15) cc (1) cc (2) cc (3) cc (4) cc (5) d
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności