Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Zwierzęta czekają na pomoc. Ruszyła zbiórka

Zwierzęta czekają na pomoc. Ruszyła zbiórka

Przyłącz się do akcji


Podaj dalej:
Przydadzą się koce, ręczniki, kołdry, karma – właściwie wszystko, co może pomóc bezdomnym zwierzętom w czasie zimy. O pomoc apeluje Schronisko dla zwierząt w Słupku oraz Fundacja Dziki Azyl w Kobylnicy. Dary dla placówek można przynosić do Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, świetlic wiejskich, mieszczących się na terenie Gminy Kobylnica.

Zima to najtrudniejszy okres dla bezdomnych zwierzaków. Jak im pomóc? Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zachęca do przynoszenia karm oraz koców do ocieplenia bud.

Ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na adopcję, mają okazję wziąć udział w zimowej zbiórce dla zwierząt ze schroniska w Słupsku oraz dla Fundacji Dziki Azyl. O tej porze potrzebne są przed wszystkim koce, ręczniki, kołdry.

Potrzebne dary można przywozić bezpośrednio do placówek. Zbiórka będzie prowadzona również na terenie Gminy Kobylnica: w siedzibie Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, świetlicach wiejskich. Zbiórka potrwa do 15 listopada.